gadżety z własnym nadrukiem, sprawdzony sklep ?

gadżety z własnym nadrukiem, sprawdzony sklep ?

Na przyszły tydzień potrzebne mi są gadżety reklamowe dla firmy, natomiast nie wiem, kto jest wiarygodny żeby u niego złożyć zamówienie? Jaki sklep internetowy mi polecacie?

Bryzyt1

Posty: 1

 
Według mnie, jeśli chce się zamówić gadżety to istotne będzie porównanie. Tym bardziej, że porównywać wszystko można zdalnie. Nie trzeba biegać od sklepu do sklepu tylko szukamy ofert przez Internet.

hummer55

Posty: 15

 
Dla mnie gadżety są super aczkolwiek nie wszystkie. Jedne są przydatne, a różne trafiają potem do szuflady i nikt z nich nie korzysta. To, zatem pożądane byłoby zamówić sobie coś, co jest teraz na czasie. Wówczas ludzie to noszą przy sobie i reklama skutecznie działa.

opinmet5

Posty: 12

 
Dawniej myślałem, że jeśli zamawiam tanie gadżety reklamowe to raczej nie będą dobrze wykonane. Zaryzykowałem i okazało się, że niska cena wcale nie musi oznaczać, że to będzie coś bardzo byle, jakiego.

TomekK

Posty: 3

 
Oferty z tanimi smyczami reklamowymi znalazłem tutaj https://spiroprint.pl/gadzety-reklamowe/smycze-reklamowe.html. Nie wiem czy to jest dobra oferta, dlatego sprawdźcie sami. Nie zamawiam takich gadżetów, ale akurat na coś takiego udało mi się przypadkowo natrafić.

labuh

Posty: 3