Tani hosting, który dobry ?

Tani hosting, który dobry ?

Cześć.

Od kilku tygodni waham się jaki wybrać hosting, ponieważ obiecałem stworzyć dla koleżanki stronę internetową z jej portfolio, które obejmuje fotografie. Czy ilość transferu i powierzchni dyskowej będzie dla mnie istotna?

dyduch34

Posty: 13

 
Witam serdecznie.

Hosting www i jego wybór rodzi sporo wątpliwości, które związane są z troską posiadaczy stron o ich dostępność i bezawaryjność. Niedawno dowiedziałem się, iż hosting ceni się pomiędzy innymi za uptime, a zarówno odnalazłem kilka stron, na jakich można go śledzić w odniesieniu do usług dużo firm.

Rebeczk_3

Posty: 25

 
Hejka.

Wyśmienitą ofertą, jaka okazała się dopasowana do moich potrzeb wykazała się firma http://ecohost.pl, jaka oferuje hosting www już od 49 pln, w jakim dostałem 5 GB pojemności i 100 GB miesięcznego transferu.

Bez problemu na tym hostingu działa już kilkanaście moich stron i pojawią się kolejne!

rohnop37

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, że wybór nie był łatwym zadaniem szczególnie, gdy wypisałem sobie kryteria, jakie będę brał pod uwagę, ale ostatecznie udało się.

eGall

Posty: 24

 
Witam serdecznie.

Hosting www i jego wybór rodzi dużo wątpliwości, które związane są z troską właścicieli stron o ich dostępność i bezawaryjność. Niedawno dowiedziałem się, iż hosting ceni się między innymi za uptime, a zarówno odszukałem kilka stron, na jakich można go śledzić w odniesieniu do usług sporo firm.

Anonim.KuBa

Posty: 23

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Wiele firm doszło do wniosku, że może im go zaoferować i przez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem naprawdę zadowolony, bo moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 złotych!

Squel

Posty: 18

 
Hej.

Liczyłem ostatnio na tani hosting i zaskoczyłem się, w jak niskiej cenie udało mi się zmieścić. Posiadam niewielkie portfolio, które reklamuje moje usługi, więc wymagania są niewielkie. Kilkadziesiąt megabajtów na dane i kilka GB miesięcznie transferu.

Uwaga, bo zapłaciłem za odpowiadający mi serwer tylko niecałe 50 złotych!

Haneczkaaa

Posty: 24

 
Cześć.

Hosting to usługa, jakiej wymagają wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując liczba transferu do zainteresowania moją witryną, jakie w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Znaczna liczba miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

tadekw7

Posty: 17

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla posiadaczy stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania dużych sum pod warunkiem, iż nasze serwisy nie generują ogromnego ruchu. W przeciwnym wypadku hosting może okazać się niewystarczający, a potrzebny będzie serwer dedykowany.

eGall

Posty: 18

 
Cześć.

Posiadam niespory serwis internetowy, który jednak weseli się dużym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć olbrzymią liczba transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Znalazłem do tego perfekcyjną ofertę, jaka obejmuje hosting bez limitu transferu.

Fajae

Posty: 18