moja kawiarnia, jaki adres?

moja kawiarnia, jaki adres?

Jak zdobywać w my cafe prezenty, bo nie wiem? To znaczy wiem, że można, ale nie za bardzo wiem jak się za to wszystko zabrać?

hejjju

Posty: 4

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je odnaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której częstokroć korzystam. Jest to super miejsce, bowiem mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

labuh

Posty: 3

 
Jeśli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko znaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, ale widziałem, że tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

Krzysio

Posty: 2

 
Gier jest niezwykle mnóstwo, natomiast akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i powoduje mi to dużo przyjemności, wobec tego chętnie polecam ją innym. Trzeba się naturalnie skupić, trzeba korzystać z poradników, natomiast z biegiem czasu takie granie jest o dużo łatwiejsze. Można uzyskiwać o dużo wyższe efekty swojej pracy.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko odszukać. Nie korzystałem z niej jeszcze, ale widziałem, że tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

namok

Posty: 4

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bo gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby zbadać wszystko na stronie internetowej, która grę niezwykle dokładnie opisuje. Wiem, iż można tam odnaleźć sporo poradników i trików, zatem każdy coś dla siebie znajdzie.

Marioleczka

Posty: 3

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, ale nie za bardzo mi szło. Może, dlatego że nie mam zbyt wiele czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

dominikk5

Posty: 2