organizacja imprez okolicznościowych warszawa, gdzie warto ?

organizacja imprez okolicznościowych warszawa, gdzie warto ?

Na już potrzebny jest lokal na imprezę integracyjną w Warszawie. Jeśli macie takie miejsce, które jest super to dajcie mi znać.

vincek

Posty: 1

 
Nie znam akurat firmy, jaka zajmuje się organizacją bankietów w Warszawie, bowiem u nas idziemy w oszczędności i zawsze imprezy organizujemy sami. Różnie to wychodzi i na pewno w innym miejscu byłoby lepiej, natomiast szef sam decyduje jak ma to wszystko wyglądać.

arko1916

Posty: 25

 
Miejsc jest niezwykle dużo. Wszystko będzie zależne od tego ile jest osób i jak dużo pieniędzy mamy do wydawania. Jeżeli fundusz jest nieograniczony to znajdziemy na pewno super miejsce.

gregBard

Posty: 3

 
My imprezę noworoczną w Warszawie organizowaliśmy tutaj https://www.xoxoparty.pl. było mega super i polecam wszystkim, aby się tą ofertą bliżej zainteresowali.

Tomcio

Posty: 2

 
Znajomy skontaktował się z firmą, jaka organizowała imprezy firmowe w Warszawie i wiem, iż mieli super miejsce. Porządne nagłośnienie, klubowe oświetlenie i wiele innych udogodnień. Wszyscy z tej imprezy były zadowoleni.

Hoteowo24h

Posty: 4

 
My organizowaliśmy urodziny w Warszawie dla znajomej. Klub miał dwanaście ekranów LCD, a do tego projektor. Był pokój VIP i Ultra VIP. Super było i dziewczyna do dziś o tym wspomina. Koszty wcale nie były takie wysokie, jeżeli bierzemy pod uwagę to, co w zamian pozyskaliśmy. Polecam taką organizację innym.

PP_EQP

Posty: 21