szafki warsztatowe producent, poszukuję!

szafki warsztatowe producent, poszukuję!

Jest w okolicy jakiś producent mebli warsztatowych, które pozwolą mi umeblować mój warsztat? Jestem na etapie projektu i chciałbym wiedzieć, czego mogę się spodziewać po lokalnych wyrobach.

nemiasty

Posty: 1

 
Ja osobiście rekomenduję te stoły warsztatowe od producenta: https://www.chudmet.pl/produkty/stoly-warsztatowe/. Jestem zawodowym stolarzem z wieloletnim doświadczeniem, więc znam się trochę na rzeczy. Zawsze byłem zadowolony z ilości szuflad i zamontowanej tablicy narzędziowej. Bardzo się przydają.

Rouudee

Posty: 3

 
Ta szafa warsztatowa od producenta ma zamontowany zamek na nieduży kluczyk. Z pewnością łatwo ją przypniesz do swojego kompletu, przez co nie ma szans na ich zagubienie.

pawel253

Posty: 5

 
Skorzystaj z oferty lokalnej firmy. Nie masz nic do stracenia. Sam mam miłe doświadczenia z producentem stołów warsztatowych z mojej okolicy. Ma on piękny, drewniany blat, który dalej pachnie jeszcze nowością. A na dodatek ta tablica warsztatowa - wreszcie mogę w spokoju pracować, albowiem mam wszystko pod ręką.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Przy projekcie uwzględnij miejsce na szafki warsztatowe metalowe. Musisz mieć, gdzie przechowywać wszystkie narzędzia. Może oprócz tego zmieści się też obok jakiś kawałek drewna lub metalu.

opećtr

Posty: 4

 
Zastanów się, do czego będziesz wykorzystywał te stoły warsztatowe od producenta. Jako stolarz z pewnością potrzebujesz olbrzymiego blatu, za to jak mi się wydaje mechanikowi bardziej przyda się myjka warsztatowa.

Marioleczka

Posty: 13

 
Tablice narzędziowe metalowe są wiele doskonalsze od drewnianych. Jak będziesz szukać konkretnych modeli to sprawdź jakość nawierconych w niej otworów. To niesłychanie znaczące.

tomalix

Posty: 4