Fotel do masażu

Fotel do masażu

Czy waszym zdaniem fotel do masażu jest w stanie wyprowadzić człowieka starszego z bólu kręgosłupa? Nie wiem, jak teraz cenowo stoją fotele do masażu, ale mam budżet w granicach 10 000 złotych. Czy w tej cenie można znaleźć naprawdę dobrą technologię?

pawel253

Posty: 10

 
Polecam ci ten fotel www.prohealth.pl. Kupiliśmy z żoną moim rodzicom po przejściu na emeryturę. Teraz przymierzamy się, żeby i we własnym domu postawić. Ogólnie zaskoczyła mnie pozytywnie jakość masażu, właściwie całego ciała. Do pozycji leżącej całkowicie się fotel rozkłada, automatycznie. Niczego nie trzeba programować. Sam się dopasuje do człowieka. Już od 2 lat jest, a nic się z nim pod względem technicznym nie dzieje.

qwed

Posty: 10

 
Jeszcze zwróć uwagę, czy fotel dobrze jest transportować, bo czasami jest z tym duży problem. Wyprofilowane kółeczka, jakiś uchwyt to obowiązkowa kwestia.

raptofil

Posty: 28

 
Myślę, że od około 4000 złotych zaczynają się już porządne fotele do masażu. Sprawdź warunki gwarancyjne, czy jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jak będziesz normalnie korzystał to nic z fotelem się nie powinno dziać złego.

23-Obert

Posty: 6

 
Pamiętaj, że optymalny czas masażu to około 30 minut. Jak dłużej siedzisz to można sobie realnie zaszkodzić.

DDrZibior

Posty: 23

 
Najprostsze modele gwarantują tylko relaks plecom, a bardziej zaawansowane modele już posiadają programy na całe ciało, w tym na pośladki, łydki. Czasami trzeba wsadzić nogi w specjalne rolki, ale bardzo wygodna sprawa.

Lupusx

Posty: 6