nauka pływania legnica, polecicie ?

nauka pływania legnica, polecicie ?

Szukamy firmy, która organizuje obozy i kolonie w Legnicy. Mają to być profesjonalności którzy zorganizują mojego synowi czas. Liczy się pełen profesjonalizm.

dobres34

Posty: 4

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, dlatego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

grubyB

Posty: 10

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, ale nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i naprawdę radzą sobie bardzo dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się bardzo, ale to bardzo przyda.

mirekp2005

Posty: 4

 
Nie za bardzo pomogę, bo tym temacie, bo się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, dlatego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

saradonin

Posty: 3

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem naprawdę niezwykle usatysfakcjonowany. Według mnie są najlepsi, bowiem nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

Jasio234

Posty: 4

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem usatysfakcjonowany. Firma łączy zabawę i naukę pływania. generalnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony przez nich, dlatego polecam wszystkim wybranie właśnie takiej opcji.

3

Posty: 8

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

nataluś009

Posty: 8

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem zadowolony. Firma łączy zabawę i naukę pływania. ogólnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony przez nich, dlatego polecam wszystkim wybranie właśnie takiej opcji.

090913123

Posty: 3

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, ale nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i faktycznie radzą sobie niezmiernie dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się niezmiernie, ale to niezmiernie przyda.

Klasowe34

Posty: 12

 
U nas moja żona umie pływać, niemniej jednak ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą trochę starsze to wyślemy je na naukę pływania, bowiem to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeśli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

Klara323

Posty: 3