System do rejestracji urlopów

System do rejestracji urlopów

Hejka.

Wpadłem na pomysł, aby w bardziej nowoczesny sposób ewidencjonować urlopy. W ręce wpadł mi właśnie jeden program do ewidencji urlopów.

Warto z niego sięgnąć?

Dosti

Posty: 13

 
Z własnego doświadczenia mogę polecić Wam program do tworzenia harmonogramów pracy. Jego przydatność stoi na bardzo wysokim poziomie, czego nie da się ukryć. Harmonogram pracy to dla mnie obecnie priorytetowa sprawa i od niego zaczynam każdy tydzień :)

Biforr23

Posty: 24

 
Dla mojego działu HR bardzo przydatną funkcjonalnością jest system do rejestracji urlopów. Dzięki niemu nie ma konieczności obliczania ilości dni, które do wykorzystania mają nasi pracownicy. W jednej chwili pracownik działu HR może wygenerować interesujący dokument :)

zooazool

Posty: 17

 
Niedawno zacząłem wykorzystywać program do tworzenia harmonogramów pracy, który zaoferowała mi firma http://www.technology.poznan.pl.

Spodobała mi się ich oferta, albowiem normalnie była „skrojona na miarę” czyli dostosowana do moich indywidualnych potrzeb. Koszt wdrożenia programu wcale nie był przesadnie wysoki.

dogory_23

Posty: 10

 
Kilka tygodni temu spotkałem się z prezentacją systemu e-urlopy, którą zaproponowała mi jedna z firm.

Przyznam się, iż funkcjonalność takiego rozwiązania mi wręcz zaimponowała. Teraz mam w głowie zrealizowanie inwestycji polegającej na wdrożeniu takiego systemu, gdy będę posiadał na ten cel odpowiednie środki.

Hihi_WWW

Posty: 19

 
Mam wrażenie, iż program do planowania urlopów jest stosowany w coraz większej ilości przedsiębiorstw. Przynajmniej z opowiadań znajomych tak wynika, albowiem póki co w firmie, w jakiej pracuję nie doczekaliśmy się takiego rozwiązania.

Być może związane jest to z niewielką ilością zatrudnionych pracowników. Niepotrzebnie mogłoby być to opłacalne.

Pamooko

Posty: 17