dostawcy erp, gdzie warto ?

dostawcy erp, gdzie warto ?

Powiedzcie mi coś proszę, na temat archiwizowania dokumentów. Przechowujecie je elektronicznie, czy papierowo?

prezesowa

Posty: 2

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

namok

Posty: 12

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, niemniej jednak to jest niesłychanie mała liczba.

reavan

Posty: 6

 
Powiem wam, że wiem jakie jest uciążliwe archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednakże teraz są trafnie stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

Krzychoo

Posty: 4

 
Wszystko o zarządzaniu firmami znajdziesz na tej stronie internetowej https://kaizen.info.pl. Od mnich można dowiedzieć się ciekawych informacji, a także zdobyć wiedzę na temat różnych stosowanych systemów w firmach.

labuh

Posty: 14

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów odszukasz na dużo portalach internetowych. Wydaję mi się, że musisz szukać serwisów tematycznych.

gregBard

Posty: 3

 
Nie ulega wątpliwości, iż zna, metodę kaizen. Należałoby o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zadowolony, tak jak i moi pracownicy.

raptofil

Posty: 4

 
Monitoring należności, jak najniezwyklej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to dobre rozwiązanie dla firm, które co miesiąc posiadają bardzo dużą ilość faktur.

kryzys

Posty: 2

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

kerad17

Posty: 8