tłumaczenia z angielskiego na polski wrocław, oferta

tłumaczenia z angielskiego na polski wrocław, oferta

Dzień dobry. Mam do przetłumaczenia ofertę handlową. Szukam biura tłumaczeń, które zajmuje się tłumaczeniami na angielski. Znacie? Polecacie jakieś? Piszcie. Czekam i dziękuję.

hIMMM

Posty: 2

 
Czym kierujecie się, wybierając biuro tłumaczeń angielskiego? Już wkrótce będę potrzebował tłumaczenia ustnego i pisemnego i mam spory dylemat, komu to wszystko powierzyć :( Muszę odnaleźć koniecznie bardzo dobrego tłumacza we Wrocławiu, który zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi.

dziubasek

Posty: 23

 
Gdy muszę na szybko przetłumaczyć jakieś materiały, to zawsze korzystam z pomocy tego biura tłumaczeń we Wrocławiu https://erin.pl. Polecam, ponieważ nigdy się nie zawiodłem. Co do jakości – nie mam żadnych zastrzeżeń. Ceny przystępne.

Acclaim

Posty: 11

 
Sprawdź sobie kilka biur i porównaj ceny. Na pewno znajdziesz tłumaczenia z angielskiego na polski we Wrocławiu w przystępnej cenie. Musisz tylko poświęcić trochę czasu. Pozdrawiam.

icee

Posty: 13

 
Co sądzicie o współpracy z tłumaczem angielskiego? Szukam tanich usług, dlatego pomyślałam, że w wypadku regularnych zleceń, biuro jest w stanie obniżyć cenę. Tak czy inaczej, widzę, że polecacie tutaj biura z Warszawy. Zadzwonię, zapytam. Fajnie, że jest takie zainteresowanie tematem.

englandrm

Posty: 4

 
Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj więcej osób, które polecą jakieś profesjonalne biuro tłumaczeń. Angielski nie jest moją mocną stroną :D Też często potrzebuję tłumacza, najlepiej, gdyby nie był za drogi.

xTxS

Posty: 19

 
Ale to chodzi o tłumaczenia zwykłe, ogólne, ale dziękuję za poradę. Przede wszystkim szukam tanich usług, w tym na zasadzie długofalowej współpracy. Może wtedy będzie taniej :) Kiedyś zlecałem tłumaczenia z języka angielskiego we Wrocławiu i nie pamiętam, żeby było aż tak drogo.

eBing

Posty: 10

 
Natomiast to chodzi o tłumaczenia normalne, ogólne, niemniej jednak dziękuję za poradę. Przede wszystkim poszukuję tanich usług, w tym na zasadzie długofalowej współpracy. Może wtedy będzie taniej :) Kiedyś zlecałem tłumaczenia z języka angielskiego we Wrocławiu i nie pamiętam, żeby było aż tak drogo.

pilor56

Posty: 8